top of page
AUTODESK INVENTOR 2019-2020 CRACK İŞLEMİ RESİMLİ ANLATIM

Arkadaşlar, yaklaşık 17 yıldır kullandığım inventor programının nasıl crack yapıldığını aşağıdaki yazımda sizlerle paylaşıyorum. Tanıtıma geçmeden önce, bu Crack işlemi öğrenciler için olduğunu belirtir, kar amaçlı kullanım için uygun olmadığını uygulanıp kar amaçlı kullanıldığı tespit edilirse, firmanız ve sizin için büyük maddi cezalarla karşılaşabileceğinizi asla unutmayınız....

Not: Resimlerde 2019 ibareri var dikkate almayın Autodesk İnventor'un bütün sürümleri aynı şekilde yükleniyor.

Sistem gereksinimleri:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 10 / KB4019990 Güncellemeli Microsoft Windows 7 SP1

  • CPU: Önerilen: 3,0 GHz veya üstü, 4 veya daha fazla çekirdek / Minimum: 2,5 GHz veya üstü

  • Bellek: Önerilen: 20 GB RAM veya daha fazlası / Minimum: 500'den az parça montajı için 8 GB RAM

  • Ekran Kartı: Önerilen: 106 GB / S Bant Genişliği ve DirectX 11 uyumlu 4 GB GPU / Minimum: 29 GB / S Bant Genişliği ve DirectX 11 uyumlu 4 GB GPU

  • Ekran: Önerilen: 3840 x 2160 (4K); Tercih edilen ölçeklendirme:% 100,% 125,% 150 veya% 200 / Minimum: 1280 x 1024

  • NET: .NET Framework Sürüm 4.7 veya üzeri. Yükleme için Windows Güncelleştirmeleri etkinleştirildi.

Autodesk İnventor 2020 Crack Nasıl Yapılır?

Önce aşağıdaki Butondan İnventor 2020 dosyalarını indiriyoruz.

1. Adım

İnternet bağlantımızı kesiyoruz bununla birlikte  virüs koruması ve windows güvenlik duvarlarını kapatıyoruz. ( Bu çok Önemli yoksa kurulum gerçekleşemez gözünüz korkmasın, dosya içindeki .exe uzantılı dosyaları sistemler virüs olarak değerlendirebiliyor ve o dosyayı çalıştıramıyoruz. o yüzden kapatmanız gerekli.)

2. Adım

İndirdiğiniz imaj klasörlerinizi 1. kalsörden başlayarak "Aç" diyerek, sırayla dosyaların açılmasını bekliyoruz. Daha sonra açılan dosyalardan Setup dsoyasını bulup, onu sağ tıklayarak yönetici olarak çalıştır diyoruz. Ve aşağıdaki ekran geliyor.Bu ekranda install tuşuna basarak ilerliyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (2).png
3. Adım

Ön ayarlar kendiliğinden yapılırken, aşağıdaki ekran açılıyor. Bu ekranda dil seçimini yaparak, aşağıdaki "I Accept" noktasını seçip, "Next" tuşuna tıklıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (4).png
4. Adım

Ekrana aşağıdaki pencere gelecek, bu pencereden, kullanmak istediğiniz inventor programını seçiyorsunuz, Bu arada Nedir nu seçenekler diyecek olur iseniz, şöyle anlatayım, Autodesk inventor ile Autodesk İnventor Professional arasındaki fark, bazı mühendislik modülleri ve bazı kütüphane dataları professional bölümünde çalışmakta ve yanında bazı analiz modülleri yine professional bölümünde çalışmakta. Biz her zaman professional bölümünü öneriyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (5).png
5. Adım

Seçim yapıp Next dedğimizde karşımıza, yükleyeceğimiz zorunlu alanlar ve istersek yükleyebileceğimiz, zorunlu olmayan alanlarla ilgili aşağıdaki pencere gelecek, seçim yapıp veya ekranda gelen otomatik seçimlere uyarak, next tuşuna basıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (6).png
6. Adım

Kurulum bilgisayarınızın hızı ve sisteminizin gücüne bağlı olarak belli bir zaman sonra tamamlanıp aşağıdaki ekranla karşılaşacaksınız. Finish butonuna basıyoruz. Artık bilgisayarınıza 30 günlük Autodesk İnventor Professional 2020 yi kurmuş bulunuyorsunuz.

İnventor_2020_crack_yükleme (9).png
7. Adım

Masa üstüne gelen İnventor program dosyasına tıklıyorsunuz ve  açılan aşağıdaki penceren, altta mavi yazı ile "enter a serial number." yazısına tıklıyorsunuz.

İnventor_2020_crack_yükleme (10).png
8. Adım

Autodesk İnventor yüklemesi yapılırken, Açılan yeni pencerede gördüğünüz üzere size 30 günlük programı denemeniz için bir opsiyon sunuyor.Burada "Active" butonuna tıklıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (11).png
9. Adım

Burada açılan pencerede, sizden serial number isteniyor. Bu numara indirdiğiniz crack dosyasında beni oku klasörü veya "read me" klasörünün içinde mevcut, ama benim aşağıda yazdığım numaralarda işinizi görecektir. eğer hata verir ise indirdiğiniz klasördeki seri numarasını buraya girmelisiniz. Daha sonra "Next" butonu ile diğer aşamaya geçiş yapıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (12).png
10. Adım

Next ile geçiş yaptığınız ekranda, iki seçenek karşımıza çıkıyor. burada internet ile mi doğrulama yapacağınız yada, size verilmiş bir kod ile mi doğrulama yapacağınız sorulmakta, genelde bu kısımda yüklemelerde karıştırmalar yaşanıyor. yapılacak hareket adım adım anlatacak olur isek, aşağıdaki işaretlemelerden de anlaşılacağı gibi, önce 2. noktayı tıklıyoruz sonra Next butonuna basıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (13).png
11. Adım

Daha sonra karşımıza aşağıdaki pencere çıkacak, burada acele etmiyoruz ve, "Back" tuşuna basıp bir önceki pencereye gideceğiz. Bunu neden yapıyoruz? Çünkü elimizde Autodesk in onaylanmış bir kodu olmadığından, bizim kod giriş ekranına geçmemiz lazım o yüzden bu hareketi yapıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (14).png
12. Adım

Yine aynı sebeplerden dolayı geri gitmemiz gerekiyor. Autodesk İnventor Crack yapmak zahmetli gibi görünen bir iş olsa da , yine eski sürümlere nazaran bu adımları yapmak gerçekten kolay oluyor.

İnventor_2020_crack_yükleme (15).png
13. Adım

Evet şu anda görmek istediğimiz pencereye geldik, hemen "I Have an activitaion code from Autodesk" yazan bölümü seçip, 16 adet kod kutucuğunun karşımıza çıkmasını sağlıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (16).png
14. Adım

Şimdi geldik, işin en can alıcı noktasına, bu adımı doğru yapmadığınız takdirde, "Autodesk İnventor Crack" işlemi çalışmayacaktır. Yapmanız gereken şey çok basit, indirdiğiniz klasör içindeki "Crack" veya Keygen yazan klasörü buluyorsunuz ve xforce.exe yazan dosyayı kopyalayıp, "masaüstü" ne yapıştırıyorsunuz, bunu yapmazsanız keygen çalışmayacaktır.

İnventor_2020_crack_yükleme (17).png
İnventor_2020_crack_yükleme (18).png
15. Adım

Masa üstüne kopyaladığınız doyayı sağ tuş yapıp yönetici olarak çalıştır diyoruz. ve ekrana arka fonda gıcık bir müzik sesi ile çalan bu siyah pencere açılıyor.

İnventor_2020_crack_yükleme (19).png
16. Adım

Şimdi ekrana bu iki pencereyi göreceğimiz şekilde açıyoruz, sağdaki pencerede bulunan "Request code" yazan numarları seçip, CTRL+C ile kopyalıyoruz, or ppenceredeki bütün numaraları seçtiğinizden emin olun, seçim yaparken acele etmeyin.

İnventor_2020_crack_yükleme (20).png
17. Adım

Kopyaladığımız "request cod" unu "X-Force" keygen penceresinde, "Request" yazan bölüme yapıştırıyoruz. 

İnventor_2020_crack_yükleme (21).png
18. Adım

"Request" bölümüne yapıştırdıktan sonra, "Patch" düğmesine basıyoruz ve ekranda "Successfuly" penceresinin açılmasını beklliyoruz. Eğer bu pencere açıldıysa, Autodesk İnventor 2020 kurulumunuz gerçekleşmiştir. Ama hata mesajı çıkarsa ekranda, 14.adımdan itibaren bütün adımları tekrar yapınız. 

İnventor_2020_crack_yükleme (22).png
19. Adım

Artık "Successfly" olarak onaylanmış bir kodumuz var, bunu Autodesk İnventora tanıtmak için, yine "X-Force" penceresinde, "Generate" butonuna tıklıyoruz ve bu kodu tamamnı seçip CTRL+C tuşu ile kopyalıyoruz.

İnventor_2020_crack_yükleme (23).png
20. Adım

Kopyaladığımı numarayı, ekrandaki 16 adet kutucukdan oluşan ekrana yapıştırıyoruz. Şu şekilde yapıyoruz, imleci 1. kutucuğa tıklatıp, CTRL+V tuşları ile yapıştır yapıyoruz ve 15.kutucukta tek bir harf kalacak şekilde yapışması gerekiyor. Eğer yok ise 14. adıma geri dönüp yenidwn aynı işlemleri yapmalısınız. Daha sonra, "Next" tuşuna basıyoruz ..

İnventor_2020_crack_yükleme (24).png
20. Adım

Aşağıdaki ekran karşınıza çıkacaktır, "Finish" diyip İnventor programını kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay gelsin, takıldığını konuda aşağıdaki yorum bölümüne yazın yardımcı olurum. 

İnventor_2020_crack_yükleme (25).png
bottom of page