top of page

Kullanım Koşulları – Yasal Uyarı-Terms of Use

Yazar: Berat DAL Tarih: 17 Mart 2018

www.teknik-bilgiler.com için belirtilen kullanım koşulları, sitenin tamamının sol alt köşesine belirgin bir şekilde yerleştirilmiştir.

İçeriğimiz de yer alan önerilerinin bir kısmının ticari özelliği olabilir. Ticari kaynak sağlayan servisler için yaptığımız öneriler tamamen servisin kalitesiyle orantılıdır. www.teknik-bilgiler.com da bulunan içeriklerin tamamı kişisel tecrübelerimizden oluşmaktadır. Bu yüzden yer alan içeriklerde bulunan öneriler, kesinlikle yönlendirme olarak değil de, bilgilendirme olarak algılanmalıdır.

Yorumlar:

Yapılan her yorumun sorumluluğu yorumu yapan kişiye aittir. Yapılan yorumların insani değerlere aykırı olmaması gerekmektedir.

Değerlere aykırı içerikteki yorumların fark edilmeden onay görmesi durumunda bizi iletişim sayfamızdaki bilgiler aracılığıyla uyarabilirsiniz.

Mail yoluyla yapılan bilgilendirme, yasaların belirlemiş olduğu kurallara uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Mail Aboneliği:

Kullanıcı mail aboneliğini kendi isteğiyle ikinci bir onayla gerçekleştirebilir. Her mailde abonelikten çıkış için gerekli yönlendirmeler mevcuttur.

www.teknik-bilgiler.com Gizlilik Politikası sayfasını inceleyebilirsiniz.

İçerik hakkı:


Bütün içerik www.teknik-bilgiler.com a aittir. Konular tıklanabilir yönlendirme(link) bulunacak şekilde, izin almadan farklı sitelerde kullanılabilir. İlgili bağlantılar kesinlikle net bir şekilde görülebilir olmalıdır. Konuların değiştirilerek farklı sitelerde kullanılması kesinlikle yasaktır.

Bu koşulların ihlalini önlemek amacıyla www.teknik-bilgiler.com içeriğini yasal olarak korumaya almaktadır.

Sitemizin belirli alanlarında görsel veya yazılı olarak bulunan Google ve Youtube ibareleri Google Inç.’in ticari markalarıdır.

bottom of page